Zapojte se

Zapojte se jako dobrovolník v KPZ

Máte-li zájem podílet se na aktivitách KPZ, nejlepším začátkem je vyplnit náš dotazník. Po jeho vyplnění se Vám ozve náš koordinator dobrovolníků.

Zapojte se
Dobrovolnictví v KPZ

Informace o našich aktivitách

Dále se můžete přidat do skupiny dobrovolníků na Facebooku. Zde se s dostatečným předstihem dozvíte o všech pravidelných aktivitách i chystaných akcích, se kterými potřebujeme pomoci.

Chcete-li nám pomoci, ozvěte se prosím v této FB skupině, napište email na info@kolektivprozvirata.cz nebo se zastavte na některou z našich akcí a obraťte se na pořadatele, budou označeni bílým odznakem KPZ s nápisem „organizátor“.

Nepoužíváte-li Facebook, můžete se přihlásit k odběru pomocí formuláře vpravo. Dostanete pak informace o všech plánovaných akcích. Detaily vám rádi sdělíme prostřednictvím e-mailu, případně zavolejte na čísla uvedená zde

Veganské ochutnávky

Nejčastěji sháníme dobrovolníky na pravidelné veganské ochtnávky. V případě, že se chcete zúčastnit, využijte prosím FB skupinu, e-mail uvedený výše nebo naše facebookové stránky. Můžete se samozřejmě zastavit i bez předchozí domluvy, jen tak na kus řeči. Budeme moc rádi. Datum příštího promítání najdete mezi dalšími akcemi v pravém sloupci.

Účast na demonstracích a pochodech

Součástí aktivit KPZ jsou i tématické demonstrace, pochody a protesty. Budeme moc rádi, když se některé z těchto akcí zúčastníte. Podrobnosti o tom, co se chystá, se dozvíte zde na webu v sekci “nejbližší akce” nebo ve skupině dobrovolníků na FB. Můžete se také přihlásit k odběru novinek e-mailem, takže vám již žádná akce neunikne. Fotogalerie z předchozích akcí najdete na Facebooku KPZ.

Spolupráce na projektech KPZ

Umíte fotografovat? Vlastníte fotoaparát či kameru? Nebo se zabýváte DTP, grafikou? Rádi organizujete akce, nebo jste manuálně zruční? Jistě pro vás najdeme zajímavé uplatnění.Jste-li jinak umělecky nadaní a rádi byste využili vás talent pro dobrou věc, neváhejte a ozvěte se, případně přijďte na některou z akcí. V současných i budoucích projektech budeme jistě potřebovat vaši pomoc.

Vlastní nápady

Máte zajímavý nápad, jak propagovat etický přístup ke zvířatům či veganství, případně návrh na zlepšení či rozšíření aktivit KPZ? Víte o zajímavé akci v zahraničí/jiném městě, kterou by stálo za to přenést do ČR, případně Brna? Nenechávejte si je pro sebe. Za jakékoliv podněty vám budeme moc vděční.

Finanční pomoc

Kolektiv pro zvířata funguje na dobrovolnické bázi a je nevýdělečný, jsme tedy z velké části závislí na příspěvcích dárců. Získané finanční prostředky využíváme především pro nákup vybavení k akcím, tisk informačních letáků, transparentů a bannerů, platby za služby (např. webhosting, pronájem reklamních ploch) atp. Více najdete v sekci Podpořte nás.